akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

systemy złącz

sort_by:


Systemy złącz to kolejna kategoria produktów, którą znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego Gigaom. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo duży wybór produktów, ponieważ oferujemy systemy złącz od siedmiu producentów światowej klasy. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami systemów złącz następujących marek: Turck, Escha, Sick, Schneider Electric, Murrelektornik oraz Wieland Electric. Oferta Gigaom zdecydowanie góruje nad ofertami wielu innych sklepów z automatyką przemysłową. Tylko u nas znajdą Państwo przeszło 680 produktów z kategorii systemy złącz.

W asortymencie znalazły się złącza do czujników, obudowy, gniazda, wtyki, a także liczne funkcjonalne akcesoria. Oferujemy zarówno standardowe systemy złącz M8 i M12, jak również złącza 1/2" i 7/8". Wśród proponowanych systemów złącz, znajdą Państwo modele o izolacji TPU, PUR oraz PCV, zróżnicowanej ilości żył (od 3 do 8) oraz długości przewodu od 0,5mb do 30mb. Oferujemy także złącza o kształcie prostym i kątowym.

Systemy złącz mają nieocenione zastosowanie w przemyśle i automatyce, są ważnym elementem wielu urządzeń i maszyn. Jeżeli zależy Państwu na kupnie systemów złącz o wysokich parametrach użytkowych i doskonałej jakości – zachęcamy do skorzystania z oferty Gigaom. Setki Klientów zaufało naszej firmie, również Państwa zapraszamy do zakupów w naszych sklepie. Jeśli będą mieli Państwo problem z wyborem systemów złącz, chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie modele okażą się odpowiednie.