akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

Termin otrzymania przesyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby proces dostawy zamówienia był jak najkrótszy i nie przekraczał 1 dnia roboczego. To jest maksymalny czas jaki jest nam potrzebny na przygotowanie Twojego potwierdzonego zamówienia do wysłania.

Jeżeli nie mamy jakiegoś produktu w magazynie to sprowadzamy go od naszych stałych dostawców. Dlatego też, do powyższego czasu dostawy zamówienia musisz doliczyć podany przy każdym produkcie czas realizacji. Ten czas nie obejmuje czasu potrzebnego poczcie lub kurierowi na dostarczenie Tobie przesyłki.

Zatem: termin otrzymania przesyłki = czas realizacji (sprowadzenia od dostawcy) + czas dostawy

Jeżeli wystąpią jakiekolwiek opóźnienia w realizacji twojego zamówienia, to niezwłocznie Ciebie powiadomimy. Skompletowane i gotowe do wysłania zamówienia, przekazujemy na Pocztę bądź Kurierowi (w zależności od wybranej formy dostawy). Jeżeli została wybrana jedna z elektronicznych form płatności lub płatność przy odbiorze to natychmiast po skompletowaniu zamówienia (potwierdzonego dla płatności przy odbiorze) wysyłamy je do Ciebie. W przypadku przelewu na konto, zamówienie wyślemy jak tylko na nasze konto wpłynie odpowiednia kwota pieniędzy.