akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

TWIDO

sort_by:


Sterowniki TWIDO od producenta Schneider Electric dostępne są w dwóch wersjach – modułowej oraz kompaktowej. Znajdują zastosowanie w prostych instalacjach i niewielkich maszynach lub urządzeniach.

Sterowniki programowalne Twido Compact oferują osiem kompaktowych sterowników bazowych, dostępnych w wersjach różniących się możliwościami przetwarzania, ilością i liczbą wyjść przekaźnikowych i tranzystorowych (10, 16, 24 i 40 WE/WY). Sterowniki bazowe są zasilane napięciem z zakresu 100…240 VAC lub 19,2…30 VDC. Gama sterowników programowalnych Twido Modular zawiera pięć sterowników bazowych różniących się możliwościami przetwarzania oraz liczbą i rodzajem WE/WY z podłączeniem za pomocą bloku zacisków śrubowych lub złączem typu HE 10, z wyjściami przekaźnikowymi lub tranzystorowymi. Mogą być wyposażone w szeroką gamę modułów rozszerzenia WE/WY (18 modułów cyfrowych i analogowych).

Oferujemy ponad 100 elementów TWIDO różniących się takimi parametrami, jak napięcie, ilość wyjść tranzystorowych i przekaźnikowych, a także możliwości przetwarzania. Niemniej szeroka gama produktów gwarantuje, że każdy Klient znajdzie odpowiednie sterowniki TWIDO zgodne z jego oczekiwaniami.