akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

SIMATIC S7-1200

sort_by:


Sterownik SIMATIC S7-1200 marki Siemens to wydajny i niezwykle funkcjonalny sterownik o rozległym zastosowaniu. Ten modułowy sterownik przemysłowy doskonale nadaje się zarówno do małych, średnich jak również większych aplikacji. Wybierając sterownik SIMATIC S7-1200, mamy dostęp do wielu modułów CPU, które dobierane są ze względu na rodzaj wyjść zintegrowanych lub typ napięcia zasilającego (DC, AC). Moduły te różnią się od siebie poszczególnymi parametrami, takimi jak liczba wejść/wyjść czy pojemność pamięci. Sterowniki SIMATIC S7-1200 wyposażono w praktyczne funkcje, takie jak sterowanie i regulacja ruchem (Motion Control) oraz technologiczne funkcje pomiarów i zliczania. Moduły przeznaczone do sterowników SIMATIC S7-1200 cechują się identycznymi, małymi wymiarami, dzięki czemu montaż jest wygodny i bezproblemowy, nawet w miejscach o niewielkiej przestrzeni zabudowy.

Zintegrowany interfejs PROFINET/Ethernet eliminuje konieczność stosowania dedykowanych kabli do programowania oraz dodatkowego modułu Ethernet ‒ ograniczając miejsce i koszt.

Wbudowana obsługa techniki sterowania ruchem (Motion), regulatorów PID, szybkich liczników HSC oraz wejść/wyjść analogowych ogranicza konieczność stosowania modułów specjalnych.

Jedno środowisko inżynierskie dla programowania i konfigurowania PLC, HMI oraz sieci komunikacyjnych ‒ ze wspólnym układem okien, ikon i menu dla każdego widoku. Łatwe do nauczenia się i stosowania, aby oszczę- dzić czas.

W asortymencie sterowników SIMATIC S7-1200 znajdą Państwo moduły DI, AO, DO, AI/AO, DI/DO, moduły komunikacyjne, moduły symulatora oraz zestawy startowe. Ponadto oferujemy także CPU, panele HMI, zasilacze, oryginalne oprogramowanie oraz liczne funkcjonalne akcesoria. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą sterowników SIMATIC S7-1200 i pozostałych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz Klient był zadowolony z zakupów w Gigaom, tak więc prócz obszernej, atrakcyjnej oferty proponujemy również konkurencyjne ceny, jedne z niższych na rynku.