akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

LOGO! 8

sort_by:


Sterowniki LOGO! 8 firmy Siemens to funkcjonalne, wydajne oraz uniwersalne moduły logiczne o bardzo rozległym zastosowaniu. Nowa generacja sterowników LOGO! 8 cechuje się licznymi walorami, takimi jak uproszczona konfiguracja sieci Ethernet, doskonałej jakości wyświetlacz, a także wbudowany Web server. Sterowniki LOGO! 8 posiadają aż 8 jednostek o zróżnicowanych napięciach zasilania, trzy moduły wejść/wyjść analogowych oraz siedem cyfrowych. Dodatkowo w tej najnowszej generacji sterowników znajduje się większa liczba wyjść analogowych (do 8) oraz cyfrowych (do 20).

Intuicyjny wyświetlacz sterowników LOGO! 8 pozwala na wybieranie koloru podświetlania (czerwony, pomarańczowy, biały) oraz łatwe odczytywanie informacji z ekranu. Prócz tego daje łatwy i szybki dostęp do opcji diagnostycznych z poziomu wyświetlacza. Dzięki zintegrowanemu Web server możliwe jest kierowanie wszystkimi modułami LOGO! za pośrednictwem Internetu i sieci WLAN. Dodatkowo LOGO! 8 przedstawia zupełnie nowy wymiar komunikacji i kontroli sterownika - przez wiadomości SMS i telefon komórkowy z modułem komunikacyjnym LOGO! CRM. Zaletą sterowników LOGO! 8 jest także nowy i łatwy w obsłudze software, intuicyjne programowanie oraz możliwość pracy w trzech różnych projektach jednocześnie.

Najważniejsze zalety: 8 jednostek podstawowych o różnych napięciach zasilania z wyświetlaczem bądź bez, wszystkie jednostki wyposażone w port Ethernet, zwarta budowa jak LOGO! 6, komunikacja kompatybilna z poprzednimi modelami, wbudowany Web serwer dla wszystkich jednostek podstawowych, intuicyjny wyświetlacz o nowym wyglądzie, wzrost liczby wejść cyfrowych do 20 i analogowych do 8

Zachęcamy do zapoznania się z oryginalnymi sterownikami LOGO! 8, które oferuje Państwu firma Gigaom. Rozległy i atrakcyjny asortyment gwarantuje, że każdy z Państwa odnajdzie u nas sterowniki zgodne ze swoimi oczekiwaniami.