akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

Realizacja zamówień

Zamówienia przyjmujemy przez 24h / dobę w każdym dniu tygodnia. Realizacja zamówień dobywa się codziennie od pn. do pt., godzinach pracy naszego sklepu: 8-16. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy, to będzie ono realizowane w następnym dniu roboczym, w godzinach pracy sklepu.

Każde zamówienie przechodzi następujący proces realizacji:

1. potwierdzenie zamówienia – na potwierdzenie zamówienia składa się: – sprawdzenie poprawności wypełnionych danych w zamówieniu – sprawdzeniu i ostatecznym potwierdzeniu przez GigaOm.pl dostępności produktu u dostawcy (-ów) sklepu. Tym samym, zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku zamawianego produktu bądź zmiany ceny u dostawcy z przyczyn niezależnych od GigaOm.pl. Oczywiście w takiej sytuacji niezwłocznie Ciebie powiadomimy (droga telefoniczną lub e-mailową) – telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu realizacji zamówienia

2. realizacja zamówienia – na tym etapie kompletujemy twoje zamówienie i przygotowujemy paczkę do wysyłki. Realizacja zamówienia średnio trwa ok. 2 dni roboczych i jest uzależniona od dostępności towaru. Jeżeli czas realizacji zamówienia mógłby się przedłużać to natychmiast skontaktujemy się z Tobą!

3. wysłanie zamówienia – twoja przesyłkę wysyłamy kurierem UPS lub Pocztą.

4. potwierdzenie odbioru – zawsze potwierdzamy to, czy przesyłka dotarła do Ciebie (w formie maila lub telefonicznie). Dzięki temu mamy pewność, że twoje zamówienie dotarło do adresata.