akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

Przekaźniki bezpieczeństwa

sort_by:


Sklep internetowy Gigaom oferuje Państwu produkty z dziedziny automatyki przemysłowej. W ofercie znajdują się wielofunkcyjne przekaźniki bezpieczeństwa cechujące się najwyższą jakością. Jeżeli szukają Państwo odpowiednich, uniwersalnych urządzeń monitorujących o wysokich parametrach technicznych, to możemy zagwarantować, że nasze przekaźniki spełnią swoją rolę.

Asortyment Gigaom jest bardzo rozległy, ponieważ zależy nam na tym, by każdy Klient znalazł przekaźniki spełniające jego oczekiwania. Prezentujemy urządzenia najnowszej generacji, które można zastosować między innymi w zamkach bezpieczeństwa, w monitorowaniu prądu, napięcia czy też temperatury. Użycie odpowiednich przekaźników bezpieczeństwa znacznie zmniejsza ryzyko i zagrożenia dla maszyn, a także ich użytkowników. Ponadto profesjonalny przekaźnik bezpieczeństwa wpływa również na dłuższą żywotność urządzenia.

Oferowane przez nas przekaźniki wyróżniają się wysoką jakością, kompaktową budową, a także łatwą i nieskomplikowaną instalacją. Dodatkową zaletą naszych urządzeń są różnorodne możliwości ich podłączenia. Zachęcamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z rozległą ofertą przekaźników bezpieczeństwa od najlepszych firm i producentów – Wieland Electric, PILZ, SICK oraz Telemecanique (Schneider Electric). U nas znajdą Państwo nie tylko duży wybór, ale również atrakcyjne, niewygórowane ceny, co także zachęca do zakupu. Jako specjaliści w branży automatyki przemysłowej, chętnie oferujemy fachową pomoc i doradztwo w wyborze przekaźników.