akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

Czujniki optyczne

sort_by:


W ofercie firmy Gigaom znajdą Państwo oryginalne czujniki optyczne, od takich producentów, jak Sick, Sensopart, Banner Engineering oraz Telemecanique. Działanie czujników optycznych polega na wysyłaniu promieni świetlnych przez nadajnik oraz odbieraniu ich za pomocą odbiornika. Mają one bardzo rozległe zastosowanie w wielu branżach, między innymi używane są do kontrolowania położenia maszyn ruchomych czy też do identyfikowania obiektów, które znajdują się w zasięgu ich działania. Jeżeli poszukują Państwo jakościowych czujników optycznych o wysokich parametrach technicznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferujemy różne rodzaje czujników optycznych – refleksyjne, odbiciowe, przeciwsobne, uniwersalne, rozbieżne i wiele innych. W naszym asortymencie znajdą Państwo każdy rodzaj czujników optycznych, ponieważ jako renomowana i doświadczona firma, chcemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Nasze czujniki optyczne zostały wyposażone w systemy soczewek doskonałej jakości, które gwarantują dokładne ukierunkowanie promienia świetlnego w nadajniku oraz w odbiorniku. Oferowane czujniki optyczne charakteryzują się nie tylko bardzo wysoką jakością, ale również przystępną ceną. Zakup oferowanych przez nas czujników optycznych, z pewnością nie uszczupli zbytnio Państwa budżetu.

Serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą czujników optycznych firmy Gigaom. Jesteśmy pewni, że nasze produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.