akceptuję


77 / 474 81 10
poniedziałek - piątek w godz.:
8:00 - 16:00

Twoje konto (0) / 0,00Do kasy

Czujniki indukcyjne

sort_by:


Czujniki indukcyjne, inaczej zwane czujnikami zbliżeniowymi, to nieodłączny element aplikacji przemysłowych. Cechują się wysoką częstotliwością oraz bardzo dobrą dokładnością przełączeń, dodatkowo są odporne na wilgoć oraz kurz. Są stosowane na szeroką skalę, używa się ich w układach automatyki przemysłowej, w układach sterowania czy też do kontroli położenia. Czujniki indukcyjne reagują na każde metale.

W ofercie firmy Gigaom znajdą Państwo czujniki indukcyjne najlepszych marek. Swoim Klientom oferujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości, które cechują się wysokimi parametrami technicznymi. W asortymencie znajdują się czujniki indukcyjne od takich producentów, jak Sels, Sick, Turck oraz Telemecanique. Oferowane przez nas czujniki indukcyjne gwarantują niezawodność oraz pewność działania.

W asortymencie znajdują się różne modele czujników indukcyjnych, dlatego jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania. Posiadamy czujniki w obudowach prostopadłościennych oraz cylindrycznych, na napięcie stałe i zmienne, dostępne są również czujniki DC 2-przewodowe, AC 2-przewodowe, a także AC/DC 2-przewodowe, DC-4 przewodowe i NAMUR. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Gigaom. W razie jakichkolwiek pytań czy trudności ze znalezieniem interesującego Państwa produktu, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie służą fachową pomocą oraz profesjonalnym doradztwem.